حقوقدانانی که اداره مملکت بر اساس حق و اخلاق را اولویت می دانند

بی اخلاقی اگرچه که در تمام عرصه ها ناخوب است و ناپسند اما در عرصه ی مواجهه با حقوقدانان، کوچکترین بی احتیاطی، محکوم است به افولی عمیق.

جوابیه روابط عمومی معاونت زنان و امور خانواده ی دولت تدبیر و امید، بیش از آنکه پاسخ یک نوشته باشد، تذکری جدی است در راستای اخلاق محوری، تدبیر و زدودن ساحت رسانه از کذب و بلبشوی بی اساس. متن منتشره ی روابط عمومی این معاونت به شرح زیر است:


در پی انتشار خبری درباره یکی از اعضای دولت یازدهم که ریاست یک دفتر ثبت اسناد را برعهده دارد و هر روز هنگام ظهر مجبور است یکی دو ساعت دولت را ترک و به دفترخانه خود برود و اسناد موجود را امضا و مجددا به دولت برگردد، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، توضیحاتی را برای سایت مشرق ارسال کرد.به گزارش مشرق،توضیحات ارسالی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بدین شرح است:

مدیرمسؤول سایت مشرق‌نیوز
با سلام، در پاسخ به مطالب سراسر کذب و بی‌اساس آن سایت در تاریخ 22 آذر 1392 (کد خبر 270450) جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رساند:
دفترخانه مورد اشاره بعد از صدور حکم معاونت رییس جمهور در امور زنان و خانواده با ابلاغ معذوریت رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با کفالت اداره می‌شود و مسؤولیت امضاء و تنظیم و ثبت اسناد در مدت معذوریت با کفیل مربوطه می‌باشد.
از بعد اخلاقی و حرفه‌ای رسانه‌ای انتظار می‌رود در تنظیم و انتشار اخبار، صرفاً به شنیده‌ها و روایت‌ها اکتفا نکرده و با بررسی و تأمل بیشتر اخبار بر روی تلکس خبری آن سایت قرار گیرد. یادآور می‌شود همه ما خود را پیرو دینی می‌دانیم که در آن ارزش آبروی مؤمن از خونش بالاتر است.
روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهور

/ 7 نظر / 18 بازدید
مرتضی زاده

ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان و همکاران گرامی : بعد از یک وقفه ی طولانی وبلاگ طبیب دل به سایت شخصی علی محمد مرتضی زاده ( طبیب دل ) با طراحی زیبا و حرفه ای تبدیل شد . با بازدید از این سایت از مطالب آن استفاده نموده و با عضویت در آن و ارائه نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود باعث پیشرفت هرچه بهتر این سایت شوید . در صورت تمایل به تبادل لینک آدرس سایت یا وبلاگ خود را در قسمت نظرات و یا عضویت مشخص نمایید . ان شاء الله بتوانم با استعانت ازخداوند متعال و همراهی شما عزیزان اوقات خوشی را برای شما بزرگواران به ارمغان آورم . منتظر نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هستم . با تشکر مدیر سایت : علی محمد مرتضی زاده www.mortezazade.ir

قسطاس

چه ادمای بیکار و بهانه جویی حداقل نکرده ی بررسی داشته باشه بعد خبر بزنه

شکوهی 18 مهاباد

با سلام و عرض ادب به این میگویند جواب دندان شکن، دست مریزاد همکار محترم بزرگی میگفت : اگر قبل ازهر کاری انگشت خود را آهسته به پیشانی خود بزنید مجبور نخواهید شد در پایان کار محکم بر فرق خود بکوبید . با تشکر

صولت یاوری

سرکارخانم مولاوردی باسلام واحترام ازاین قبیل افراد وخبرها خیلی ناراحت نشوید وقتی شخصی حتی عنوان حقوقی ماراهم نمی داند .خبرش هم بی مبنا وماخذ خواهد بود. پاسخ روابط عمومی مختصر ومفید وقاطع بود.

فرامرز جمشيدي

بسم الله النور همکار ارجمند؛ سلامی گرم ، چون آفتاب جنوب و عمیق ، چون دریای شمال و لطیف ، چون بهاران آبیدر و صادقانه ، چون کلام کودکان. تقدیم شما که شایسته ی احترامید. ششم دی ماه " روز دفاتر اسناد رسمی" موقعیت مغتنمی است برای من که حس افتخار همکاری با شما را با عرض شادباش این مناسبت به پیشگاهتان و آرزوی بهروزی و کامروایی و ثبت شدن در تقویم دل های مردم ، ابراز نمایم. شاداب و مانا باشید. ارادتمند: جمشیدی

افق سردفتری

با سلام ودرود واحترام همکار فرزانه وارجمندم تا زمانی که قانون دفاتر اسناد رسمی بطور اساسی وبنیادین از نو تالیف وتدوین نگردد تا زمانی که دفترخانه شخصیت حقوقی نداشته باشد وکماکان سردفتر مسوول اموردفترخانه باشد وبا مظلومیت تمام سنگینی یک اداره ودپارتمان را به تنهایی وبی هیچ پشت وپناهی بصورت یک شخص حقیقی عهده دارباشد و پاسخگوی افعال واعمال کارکنان دفترخانه اعمم از کارمندان ودفتریاران باشد وتاوان بازرسی های چندگانه ومشکلات حقوق کار را متحمل باشد وافق توزیع مسوولیت کمرنگ و در یک کلام تا زمانی که دربخشنامه ها وقوانین ومقررات عبارت سردفترمکلف است باشد تا آن روز روز سردفترمبارک باد .ارزومندم روزی برسد شان ومنرلت کارکنان محترم دفاتراسناد رسمی در حد کارمندان مراجع قضایی وانتظامی وشان منرلت دفتریاران عزیز درحدواندازه عضو هیات مدیره یک موسسه معتبر حقوقی بانام بین المللی Notaryوسردفتر رییس هیات مدیره این موسسه باشد. روز سردفتر را به سرکار وخانواده بزرگ سردفتری درهرکجای جهان که باشند تبریک وتهنیت عرض می نمایم .

لطیف فلاحی

سلام همکار عزیز وبزرگوار - یلداتون مبارک - پیشاپیش روز 6 دی را به حضرتعالی وهمه همکاران خودم تبریک عرض می کنم امیدوارم همیشه شاداب وسلامت باشید .