قاب همت های استوار و دلخوشیهای این روزهای حرفه

 

 

سکانس اول: قاب همایش

همایش نوشته، همچنان در حال تکمیل است و به زودی به این مطلب افزوده خواهد شد. فقط دلم خواست زودتر، یادگار این دو روز پرتلاش همکاران را زودتر در این صفحه درج کنم. قدردان زحمات یکایک اهالی این عکس. از بانیان، تا مشارکت کنندگان (مسافران از مسیرهای دور و نزدیک با هیجان) و مهمانان مان.

 

سکانس دوم:

...

 

 

/ 7 نظر / 15 بازدید
امینی

بر خود فرض می دانم از زحمات پوزش خواسته از محبت ها و تلاش ها تشکر نموده قدردان باشم .

شکوهی 18 مهاباد

با سلام و عرض ادب، دوست من همین سکانس اول ،شادی لحظه به لحظه حضور در جهت نمایان کردن انعکاس و نتیجه مهربانانه و صمیمی دست اندرکاران مجموعه کافی بود که باور داشته باشیم که عالم هستی نظام هوشمندی است ،که در آن هیچ چیز تصادفی و اتفاقی نیست .و حد ارتباط ما ها را هماهنگی ارزشهای فکریمان تعیین میکند . پس با قلبی مالامال از شوق مینشینیم برای سکانسهای بعدی و حس مهربانیهاو صمیمیت ها . پاینده باشید.

افق سردفتری

با سلام و درود و احترام در عکس انتخابی بالای صفحه چنان موجی از احساس همبستگی و دوستی و وحدت و هماهنگی و شادابی و بسیاری دیگر از مولفه های انسانی موج می زند که سرکار با تیزهوشی در این سکانس تضویر را بر مطلب مرجح دانسته اید به امید دیدار این جمع صمیمی در همایش بعدی .

نوبخت

سلام ، خداقوت ، خسته نباشید ، عرض تسلیت بمناسبت ایام سوگواری سیدالشهدا دارم .

حسین زاده(66 اهر)

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید ، به نوبه خود از همت والای بلاگران عزیز در اعتلای جایگاه رفیع کتابت بی نهایت سپاسگزارم. سرکار خانم سردفتر سهرابی نستوه ،اگر اشتباه نکنم در همایش اصفهان مقرر شده بود در خصوص اخذ حق التحریر بر اساس مبلغ واقعی در اسناد قطعی غیر منقول ،پیگیری هایی از طرف جامعه مجازی بعمل آید ،در همایش اخیر نتیجه پیگیری فوق مشخص گردید؟با سپاس مجدد

الهام

بمیری مرجان ازبس اومدم ورفتم مردم

ثبت نگار

سلام و سپاس بالخره خودم را در یک عکس اداری دیدم ...