تبریک انتصاب جدید در دولت تدبیر و امید

به گزارش پارسینه محمدباقر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور در حکمی آقای بردیا صدرنوری را به سمت مشاور و رئیس حوزه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور منصوب کرد.


ایرنا به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور نوشت، صدر نوری پیش از این مشاور رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سرپرست دفتر توسعه فناوری و اطلاعات قوه قضائیه بوده و در مسوولیت هایی نظیر مدیرکل دفتر آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، مدیریت طرح تدوین برنامه سوم توسعه قضایی و دبیری شورای فناوری اطلاعات و ارتباطات قوه قضائیه ایفای وظیفه کرده است.

 

پی نوشت:

ضمن تبریک به آقای مهندس صدرنوری، و ضمن آرزومندی موفقیت هرچه بیشتر ایشان در همراهی با دولت تدبیر و امید؛ با به فال نیک گرفتن این هرچه بیشتر شدن بزرگواران درد آشنای حوزه دفاتر اسناد رسمی در بدنه قوه مجریه، چشم انتظار گشوده شدن افقهایی روشن تر در این مجموعه و اندیشیدن تدابیری برای نجات از پیچیدگیهای ریز و درشت این حوزه پر استرس و پر دغدغه و پر مسولیت نیز هستم.

/ 4 نظر / 20 بازدید
محضری کوفکا

سلام افقهای روشن ؟؟؟ اون هم مال من وشما !!!!

صولت یاوری

باسلام برسرکارخانم سهرابی سردفتر گرامی امید است سالم و استوارباشید .بنده خدمت جنا ب صدرنوری ارادت دارم وازنزدیک درمصائب ثبت آنی باایشان آشنا شدم ولی امید وارم قوه مجریه را گرفتار سامانه ای مشابه بفرمایند شاید گرهی ازکارما هم بازشد.

نوبخت

خدا بخیر بگذرونه !

امینی

سلام و عرض ادب فتوحات نادری که میگن همینه !