هشدار! سامانه و ریست!

 

 وگرنه اگر هوس کردید مشکل را ریشه ای حل کنید و دوباره مزاحم بخش پشتیبانی شدید خدانکرده یک اتفاقاتی می افتد که از ما گفتن! فقط از ما گفتن که اگر دوباره دست به دامن پشتیبانی شدید و هی اصرار کردید که با وجود تمام اقدامات اصلاحی باز هم نمیتوانید شناسه اخذ کنید و برای راهنمایی بهتان یاد دادند که از توی TOOLS بروید توی INTERNET OPTION  و بعدش از آنجا اقدام به RESET کنید تا همه چیز درست شود بدانید و آگاه باشید که قرار است یکهو خدا نکرده زبانم لال یک بلایی سرتان بیآید ناگفتنی! و اگر جوگیر شدید و به امید درست شدن همه چیز اینکار را کردید این یعنی اینکه بدین سان شما اقدام به یک Reset می کنید و چشم بر هم می زنید و با ذوق و هیجان از اینکه دیگر حتمن همه چیز درست شده از نو وارد سامانه می شوید بعدش تازه می فهمید که چه بلایی سرتان آمده و تمام لوازم و ملحقات امضا الکترونیک و توکن و غیره هم به رحمت ایزدی پیوسته و تا ساعتها باید از نو بنشینید تمام نصبی جات سیستم و سامانه را دانلود و نصب و راه اندازی کنید تا شما باشید دیگر پا توی کفش بخش پشتیبانی نکنید و میان کار و سرشلوغی شان هی مزاحمشان نشوید تا آنها هم مجبور نشوند یک راهی نشانتان بدهند که یکی دو ساعتی سرتان گرم و قلبتان پرتپش، مشغول رفع بلا باشید !

(ارادتمند راهنماییهای خوب بخش پشتیبانی سازمان هم هستیم البته لیکن روز آخر هفته ای خداییش بد بلایی سر ما آورند ناخواسته! )

/ 7 نظر / 18 بازدید
افق سردفتری

با سلام ودرود واحترام امیدوارم این بلا سرتان نیامده و یا اگر امده رفع شده باشد چون نصب دوباره نرم افزارها در این ایام از همه اتفاقات دفتر !!!!!بدتراست .

نوبخت

سلام / صبح اول هفته بخیر / واسه بار اول که ریست کنید این مشکل پیش میاد فقط ، دفعات بعد مشکلی نیست ، اگه جرات دارید امتحان کنید !!

همکار

هنوز امید به اصلاح دارید؟برنامه که از غرض ورزی و سر عداوت و گوش سردفترو دفترخانه کشیدن بیرون آمده باشه بهترازین نمیخواهند که بشودامیدواهی داری

حسین ک

یک مساله : الان که تنظیم قراردادها و اسناد کاملا الکترونیکی شده، اگر خدای نکرده خدای نکرده در حین تنظیم قرارداد یه دفعه برق شهری قطع بشه یا مجبور بشید کامپیوتر را reset کنید و خدای نکرده کامپیوتر و تمام مخلفاتش بپرد، و در همین حین طرفین از قرارداد منصرف بشوند و تصمیم به اقاله قرارداد کنند یا یکی از طرفین بخواهد فی المجلس از خیار مجلس استفاده کند و قرارداد را فسخ کند باید چه کرد؟ *** شیخ انصاری کتابی عظیم الشان دارند به نام المکاسب. در قراردادها کتابی به شان عظیم این کتاب نگاشته نشده است. اگر شیخ بداند که با الکترونیکی شدن سامانه تنظیم قراردادها چه تحول عظیمی در قراردادها رخ داده است، زنده می شدند و کتاب مکاسب را در چاپ جدیدش ویرایش می کردند. فکرشا بکنید مشابه این عبارات را در مکاسب به کار می بردند: اذا فی حین التنظیم العقد، الکمبیوتر یتم التشغیل ایقاف، و احد من الطرفین العقد رغب بالانحلال العقد بالاقاله او بالخیار المجلس، قولان. فتامل.

کاویار

فتامل شیخ در اینجا یعنی اینکه من هم ریست کردم.

کاویار

و اما حکم مساله از منظر شیخ همچنان که شیخ انصاری در ویرایش جدید مکاسب فرمودند، در حکم مساله مزبور دو قول بین متاخرین وجود دارد. مشهور متاخرین معتقدند که در چنین فرضی طبق قاعده ارتکاز عقلا هیچ راه حلی وجود ندارد.

میرزا بنویس

سلام و خسته نباشید اتفاقا این نسخه آخری بهترین نسخه بوده زیرا شما را برای ساعاتی مشغول کرده است و تا تنظیمات را درست کنید وقت به انتها رسیده و نیازی به اخذ شناسه نیست ... فردا هم خدا بزرگه .... بقول اقای دکتر..قولان. فتامل