شمارش معکوس

روزها به سرعت و از پی هم می گذرد و آبان ماه نیز در راه است و به چشم بر هم زدنی، موعد پنجمین همایش خجسته وبلاگنویسان حوزه دفاتر اسناد رسمی فرا می رسد. همایشی که در 4 موعد برگزار شده ی قبلی خود رد ماندگاری از تحرک و پویایی و هیجان و عشق و علاقه ی واقعی به حرفه از خود به جای گزارده و هر آنچه از این همایشها برای همایش بعدی به میراث مانده امید بوده و هر آنچه در نشست های بعدی نسبت به همایشهای قبلی دیده شده گامی در جهت تکامل بوده و همین روند سبب شده تا به شکل گیری و حرکت این همایشها به چشم نقطه عطفی در جامعه سردفتری نگریسته شود که می تواند تاثیرات شگرفی در آینده همبستگی و همراهی حرفه ای از خود بجای بگذارد. موعدی که مامن امید بسیاری از همکاران ماست برای برداشته شدن گامی در راستای اعتلای حرفه ای. و چه خوب است استقبالی در شان از این نشست، در این روزگاری که نیاز به همفکری و همراهی برای لحظاتی به دور از دغدغه های درون دفتر، به حرفه و فرداهای آن ضرورتی انکارناپذیر است.

همانطور که مستحضرید همکار محترممان که زحمت میزبانی این نشست به دوش ایشان افتاده (آقای سردفتر جمشیدی،سردفتر555 تهران) فراخوان ثبت نام و مقاله نویسی برای همایش را در وبلاگشان اعلام فرموده اند. لیکن بنظر می رسد هنوز تغدادی از شرکت کنندگان محترم که اعلام آمادگی و ثبت نام کامنتی برای حضور نموده اند، (ولی به رسم همایشهای قبلی، همکاران با واریز وجه ثبت نام خود،ثبت نام خود را زودتر از برگزاری همایش قطعی می کردند) هنوز تعدادی از گرامیان، اقدام به نهایی کردن ثبت نام و اعلام شماره واریز خود ننموده اند که این امر در هماهنگیهای قبل از همایش موجبات کندی و در برخی موارد تاخیر را فراهم می کند. از این رو  به سهم خودم از همکاران محترم استدعا دارم هرچه سریعتر نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام و گامی از راه دور در جهت تسریع در پیشرفت مقدمات همایش بردارند.

با سپاس

 

/ 3 نظر / 21 بازدید
امینی

سلام و عرض ادب . به یقین با تلاش ها و ذوق سرشار و ایده های نابی که در جناب جمشیدی دیده ایم و برنامه ریزی هایی که با عناوین مقالات می توان به آن پی برد و با توجه به محل بسیار مناسب و مخلی به طبعی که ایشان برگزیده اند و با توجه به مسائلی که اکنون جامعه سردفتری با آن مواجه است نشستی پر بار و پر تلاش را در پیش خواهیم داشت و در کنار آن پایان یافتن شوق دیدار دوستان و اساتید و آموختن از آنان . به ا مید دیدار .

افق سردفتری

باسلام .ثبت نام نهایی انجام شد

حسین زاده(66 اهر)

سلام و درود بر سرکار خانم، سردفتر سهرابی ،هرچند مشکلات روز افزون و استرسهای شدید این روزها از هر جلسه و چالشی ناامیدمان کرده و لکن باز هم چشم امیدمان به این نوع همایشها و جلسات وزین می باشد امیدوارم هرچه با شکوهتر و پر بارتر برگزار شود انشاءالله