و اینک بهار 1394

سلام.

سلامی به رنگ زلال و شفاف آسمان نوروزی، به درخشندگی دریای آرام بهاری زیر نور کم رنگ خورشید بهاری، به آرامش نسیم ملایم بهاری در گیسوی شاخساران تازه جوانه زده، به عطر و تازگی شکوفه های سرمست کننده ی بهاری.

و اینک بهار

و اینک بهار از راه رسیده با توشه ای سرشار از شکوفه ها و نسیم و تازگی و زلالی و شفافی و نفس های پر از عطر مستی آفرین بهارانه... و اینک از راه رسیده بهار با سبد سبد انرژی و نور و شور و شعف.

و سالی پیش رو

و سالی پیش رو که بی شک پر است از تلاش و هیجان و امید و رونق و اگرچه که بی شک سرشار است از مشکلات لیکن انرژی ابتدای سال تمام ما آنقدر مشحون و غنی است که تا پایان سال یکه تاز صفحه به صفحه ی سرنوشت خواهیم بود و نگران نباشیم برای روزهای متلاطمی که بنا به اقتضای روزگار در پیش است که "خلق الانسان فی کبد" و ما انسان را در رنج افریدیم... پس توقع آرامش و بی تنشی و بی مشکلاتی از روزگاری که اقتضای آفرینش آن رنجی نهفته است جز تلخی روزها و لحظه ها اثری برجای نخواهد گذاشت. و بی شک نگاه واقع بینانه به مسیر پیش رو که حاکی است از طی پلکان های پرسختی و پر مرارت راه پیش رو که در انتها صعودی افتخار آفرین را رقم خواهد زد یک استوارگامی عمیق و یک عزم جزم و طی طریقی پرتوکل و جدی و محکم و پرافتخار را برایمان تعبیه می کند که بی تردید جز به طی شدن سرشار از امید و انرژی و اقتدار روزهای سرسخت و ناسرسخت روزگارمان منجر نخواهد شد.

پس پیش به سوی روزهای روز تلاش و پشتکار که با انرژی و شور و تمرکز و جدیت ما با بهترین و زیباترین نحوه های تصمیم گیری پیش گرفته خواهند شد و بهترین ها را برای ما رقم خواهند زد انشاله.

سال نو مبارک. روزهایتان سرشار از انرژی و شعف و موفقیت و تمرکز و اقتدار.

/ 1 نظر / 88 بازدید
مهدی

با سلام و تبریک فرا رسیدن سال جدید و عید باستانی این سنت دیرینه کهن. امیدوارم سال جدید سالی با خیر و برکت همراه با موفقیت و شادکامی برای شما و عزیزانتون باشه.مطالب وبتون هم خیلی خوبه با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما.[گل]