مژده به چشم ثباتان محترم دفترخانه ها ;-)

چند تغییر مفید سامانه ثبت الکترونیک اسناد:

1- امکان تغییر فونت متن سند چاپی فراهم شد. بدین منظور سردفتر باید در بخش تنظیمات اولیه سیستم در قسمت فونت، شماره فونت انتخابی (حداکثر14) را وارد نماید. با اعمال این تغییر کلیه اسناد دفتر، تا تغییر ثانوی با فونت تنظیمی صادر خواهد شد. (که اعمال این تغییر فونت صرفا در بخش متون حقوقی است که امکان تسری تغییر فونت به بخش مشخصات طرفین سند، هم به لحاظ همگون شدن صدر و ذیل صفحه سند صادره و هم خواناتر شدن اعداد و ارقام متعدد در صدر سند و تسهیل تشخیص اعداد در بخش مشخصات طرفین سند،امری ضروری به نظر می رسد.

2- امکان کپی/پیست کردن آدرس و نیز مدرک و تاریخ مدرک برای وکیل و نماینده و ... از نفر قبلی برای نفر بعدی. بدین منظور چون سامانه فقط این امکان را برای ارتباط بین نفر قبلی و نفر در حال ثبت اطلاعات داراست بهتر است افرادی که نیاز به کپی کردن اطلاعات آنها هست پشت سر هم در سند درج گردند تا از این امکان بتوانند بهره برداری کنند.

3-  کپی از اطلاعات اسناد غیرهمنوع

4- ارسال پیام های آنلاین فوری از سوی مدیریت سامانه به کاربران.

 

 

/ 7 نظر / 16 بازدید
حسین زاده(66 اهر)

با سلام و ادای احترام و ضمن تشکر از بانییان و زحمتکشان این تغییرات ،از جناب عالی نیز بجهت انعکاس سریع مراتب سپاسگزارم

شکوهی 18 مهاباد

با سلام عرض ادب ، امروز به محض استفاده ار سامانه چشمم به جمال آخرین تغییرات روشن شد و گل لبخند بر لبانم جاری ،خصوصا" طریقه کپی کردن اسناد و محتویات آن حائز اهمیت بود ، و چاره گشا ، حالا که سامانه روشی ابداع کرده و دلش به حال ثباتان دفتر خانه سوخته ،بد نمی بود فکری هم بحال ارورر های مکرر عجیب غریب که از صبح امروز شاهدش بودیم میکرد. با تشکر از انعکاس سریع السیر شما

حسینی 30دماوند یا مداح السامانه

با سلام وتشکر از این جهت سامانه بهتر شده دستهای ذیربط بی بلا. اماامروز سرعت فوق العاده پایین بود ومواجهمان کرد با غرغر اربابان رجوع.

نصیری

با سلام از جهت اصلاحات جزئی در سامانه مسروریم ولی سامانه جای کار زیادی دارد ؛ بحث آمار خصوصاً به دارائی ( اتومبیل و قطعی غیرمنقول و اجاره ) ناقص است و مطابق خواست قانون و دارائی نیست . اما هنوز هم منتظر رفع ایرادات . از شما نیز بابت انعکاس مطالب متشکرم . ضمناً این دو روز اخذ شناسه یکتا یا ممکن نبود و گاهی هم مشکل تایید از بانک اطلاعاتی ثبت احوال ، نیز تایید اشخاص حقوقی !

میرزا بنویس

5-عشقی شدن صدور شناسه یکتا !!! 6-کنترل اشخاص حقوقی از طریق بانک اطلاعاتی ثبت احوال!!!

نوبخت

سلام / امیدوارم اصلاحات همچنان ادامه داشته باشه / البته اصلاحات سامانه منظورمه ، از اون وری برداشت نشه لطفا" !!

farzan

مشکلات سر دراز دارد گله ای نیست گر هم گله ای هست دگر حوصله ای نیست ...